Pytania i odpowiedzi

Projekt 21 jest zarówno dla osób biegających jak i maszerujących. Trasy można pokonywać także rowerem. Chodzi o wzmocnienie motywacji do regularnej aktywności fizycznej.

Tak, od kwietnia 2022 roku została wprowadzona możliwość pokonywania tras rowerem.

  • dodawanie aktywności ręcznie do panelu B4sport

Możesz rejestrować swoje treningi za pomocą dowolnej aplikacji lub zegarka z GPS. W takim wypadku po każdej aktywności trzeba zrobić screen z aplikacji lub zdjęcie zegarka oraz zdjęcie punktu lokalizacyjnego wskazanego przez Organizatora i dodać wszystko przez swoje konto w portalu B4sport, gdzie rejestrowałeś/aś się do Projektu 21.

Nie ma ograniczeń czasowych na ukończenie Projektu. Projekt ma charakter ciągły i można do niego dołączyć w każdym momencie.

Tak, minimalny dystans aby pokonać każdą z tras wynosi 5 km.

Zgłoszenie można opłacić elektronicznie podczas rejestracji lub w późniejszym terminie (link do płatności znajdziecie w mailu potwierdzającym rejestrację). Jeśli nie masz możliwości opłaty przez Internet – skontaktuj się z nami mailowo info@projekt21.com.pl

Do Projektu 21 możesz dołączyć w każdym momencie, wydarzenie ma charakter ciagły.

To zależy wyłącznie od Ciebie. Pamiętaj, że jednego dnia możesz pokonać tylko jedną trasę.

Tak, jest możliwość wysyłki za granicę, dodatkowy koszt wynosi 30 zł. Wysyłkę za granicę wybieramy podczas rejestracji na Ekspedycję.

Oczywiście w Szczecinie. Każda trasa ma swój początek w innym punkcie lokalizacyjnym na terenie Szczecina wskazanym przez Organizatora i przesłanym w formie SMS w odpowiedniej kolejności.

Informację o trasach i ich punkcie lokalizacyjnym otrzymasz po rejestracji i dokonaniu opłaty startowej w wiadomości SMS oraz e-mail wraz i historią/ciekawostką na jego temat napisaną przez Marka Stelara i Leszka Hermana. Trasy, punkty i ciekawostki znajdziesz również na stronie w zakładce “Trasy”.

Trasy są dostępne na stronie w zakładce “Trasy”. Nie ma narzuconej kolejności pokonywania poszczególnych tras. To Ty decydujesz, gdzie i kiedy rozpoczniesz odkrywanie kolejnej trasy. Pamiętaj, aby zrobić zdjęcie danego punktu. Aby trasa została zaliczona musisz pokonać minimum 5 km.

Tak, oczywiście. Prosimy o kontakt na e-mail info@projekt21.com.pl

Jeśli ktoś chce oszukiwać to tak naprawdę oszukuje tylko samego siebie i marnuje swoje pieniądze. Nie mamy nagród za pierwsze miejsce, każdy walczy ze swoimi słabościami i ograniczeniami i sam ze sobą.

Pakiety finiszera wysyłamy w ciągu 2 – 3 tygodni od momentu pokonania minimum 18 z 21 tras w Projekcie 21. Pamiętaj, że możesz kontynuować zdobywanie pozostałych tras. To zależy tylko od Ciebie.

Zapisz się!