Pytania i odpowiedzi

Projekt 21 jest zarówno dla osób biegających jak i maszerujących. Trasy można pokonywać także rowerem. Chodzi o wzmocnienie motywacji do regularnej aktywności fizycznej.

Tak, od kwietnia 2022 roku została wprowadzona możliwość pokonywania tras rowerem.

Aby dołączyć do Projektu 21/konkursu w aplikacji Activy musisz posiadać swój indywidualny kod wejścia. Kody rozsyłamy SMS dzień po rejestracji i opłaceniu zgłoszenia, osoby rejestrujące się i dokonujące opłaty w piątek kody otrzymają w najbliższy poniedziałek.

  • możesz wprowadzić aktywność ręcznie do panelu B4sport
  • możesz rejestrować pokonany dystans za pomocą aplikacji Activy, pamiętaj o „kliknięciu” ikonki odpowiedniej do rodzaju aktywności (bieganie lub jazda na rowerze)
  • jeśli korzystasz z aplikacji Strava lub zegarków Polar/Garmin możesz zsynchronizować konta z aplikacją Activy – wtedy automatycznie trafi do aplikacji Activy

Jeśli nie chcesz lub nie możesz korzystać z aplikacji Activy możesz rejestrować swoje treningi za pomocą dowolnej aplikacji lub zegarka z GPS. W takim wypadku po każdej aktywności trzeba zrobić screen z aplikacji lub zdjęcie zegarka oraz zdjęcie punktu lokalizacyjnego wskazanego przez Organizatora i dodać wszystko przez swoje konto w portalu B4sport, gdzie rejestrowałeś/aś się do Projektu 21.

Nie ma ograniczeń czasowych na ukończenie Projektu. Projekt ma charakter ciągły i można do niego dołączyć w każdym momencie.

Tak, minimalny dystans aby pokonać każdą z tras wynosi 5 km.

Zgłoszenie można opłacić elektronicznie podczas rejestracji lub w późniejszym terminie (link do płatności znajdziecie w mailu potwierdzającym rejestrację). Jeśli nie masz możliwości opłaty przez Internet – skontaktuj się z nami mailowo info@projekt21.com.pl

Do Projektu 21 możesz dołączyć w każdym momencie, wydarzenie ma charakter ciagły.

To zależy wyłącznie od Ciebie. Pamiętaj, że jednego dnia możesz pokonać tylko jedną trasę.

Jeśli posiadasz konto w aplikacji Strava, możesz połączyć je z aplikacją Activy. Po połączeniu kont i dołączeniu do konkursu Projekt 21 każdy trening biegowy/marsz będzie automatycznie przechodził do Activy i zaliczał pokonane trasy w Projekcie 21.

Jeśli posiadasz zegarek Polar oraz konto w aplikacji Polar Flow, możesz połączyć je z aplikacją Activy. Po połączeniu kont i dołączeniu w Activy do konkursu Projekt 21 każdy trening biegowy/marsz będzie automatycznie przechodził do Activy i zaliczał pokonane trasy w Projekcie 21.

Jeśli posiadasz zegarek Polar oraz konto w aplikacji Garmin Connect, możesz połączyć je z aplikacją Activy. Po połączeniu kont i dołączeniu w Activy do konkursu Projekt 21 każdy trening biegowy/marsz będzie automatycznie przechodził do Activy i zaliczał pokonane trasy w Projekcie 21.

Korzystając z aplikacji Activy oszczędzasz swój czas, gdyż wszystko dzieje się automatycznie. Masz na bieżąco podgląd swoich postępów w Projekcie 21 oraz wyników innych uczestników.

Tak, jest możliwość wysyłki za granicę, dodatkowy koszt wynosi 30 zł. Wysyłkę za granicę wybieramy podczas rejestracji na Ekspedycję.

Oczywiście w Szczecinie. Każda trasa ma swój początek w innym punkcie lokalizacyjnym na terenie Szczecina wskazanym przez Organizatora i przesłanym w formie SMS w odpowiedniej kolejności.

Informację o trasach i ich punkcie lokalizacyjnym otrzymasz po rejestracji i dokonaniu opłaty startowej w wiadomości SMS oraz e-mail wraz i historią/ciekawostką na jego temat napisaną przez Marka Stelara i Leszka Hermana. Trasy, punkty i ciekawostki znajdziesz również na stronie w zakładce “Trasy”.

Trasy są dostępne na stronie w zakładce “Trasy”. Nie ma narzuconej kolejności pokonywania poszczególnych tras. To Ty decydujesz, gdzie i kiedy rozpoczniesz odkrywanie kolejnej trasy. Pamiętaj, aby zrobić zdjęcie danego punktu, jeżeli nie korzystasz z aplikacji Activy i sam przesyłasz swoje aktywności do panelu B4sport. Aby trasa została zaliczona musisz pokonać minimum 5 km.

Tak, oczywiście. Prosimy o kontakt na e-mail info@projekt21.com.pl

Jeśli ktoś chce oszukiwać to tak naprawdę oszukuje tylko samego siebie i marnuje swoje pieniądze. W przypadku korzystania z aplikacji Activy GPS wskaże nam lokalizację punktu początkowego danej trasy, na podstawie której nastąpi zaliczenie, stosowane są też algorytmy wykrywające podejrzane przyspieszenia. Osoby nie korzystające z Activy wraz z wynikami (trasą, datą i ilością km) przesyłają również zdjęcie punktu wskazanego przez Organizatora na swoje konto do panelu B4sport. Nie mamy nagród za pierwsze miejsce, każdy walczy ze swoimi słabościami i ograniczeniami i sam ze sobą.

Pakiety finiszera wysyłamy w ciągu 2 – 3 tygodni od momentu pokonania minimum 18 z 21 tras w Projekcie 21. Pamiętaj, że możesz kontynuować zdobywanie pozostałych tras. To zależy tylko od Ciebie.

Tak, oczywiście jest taka możliwość na każdym etapie uczestnictwa w Projekcie 21. Jest to opcja dostępna tylko dla osób korzystających z aplikacji Activy. Szczegóły znajdziecie na “Jak stworzyć drużynę?” oraz “Jak dołączyć do drużyny?”

Zakładając drużynę poszczególni w aplikacji Activy, jej Uczestnicy mogą śledzić rywalizację wewnątrz swojej drużyny. Nie ma rywalizacji pomiędzy różnymi drużynami.

Zapisz się!